Pantaenius GmbH Oddział w Polsce

ul. Gradowa 11
80-802 Gdańsk
Polska

Tel: +48 58 350 6131
info@pantaenius.pl


Firma Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów otwiera nowy oddział w Polsce

Od 1.1.2018 swoje drzwi otwiera nowy oddział firmy Pantaenius w Gdańsku, zajmującej się ubezpieczaniem jachtów. Do tej pory produkty tej marki dystrybuowane były przez agenta - Nautica Nord. Dla polskich klientów oznacza to sprawniejszą obsługę, świadczoną przez dotychczasowych specjalistów. 

Motorowodniacy i żeglarze dobrze wiedzą o tym, że sporty wodne przynoszą nie tylko niezapomniane przeżycia i satysfakcję, ale bywają również bardzo ryzykowne. Firma Pantaenius od ponad 50 lat dba o poczucie bezpieczeństwa wodniaków, pomagając im w zminimalizowaniu finansowych skutków wypadków. Dotychczas produkty i usługi Pantaenius świadczone były na polskim rynku przez agenta – Nautica Nord. Po 12 latach współpracy obie firmy uzgodniły, że przyszedł czas na otworzenie oddziału Pantaenius w naszym kraju. 

- Polski rynek jachtowy rozwija się dynamicznie z roku na rok. Chcemy być jego liderem i co roku szukamy nowych rozwiązań i sposobów jak możemy świadczyć lepszą usługę. Z drugiej strony można powiedzieć, że jest to dowód uznania dla naszego rynku i  jest on równie ważny dla firmy jak Anglia, Australia czy Hiszpania - mówi Michał Korneszczuk, twórca sukcesu polskiego Pantaeniusa.

Co oznacza ta zmiana dla dotychczasowych klientów agenta Nautica Nord? Właściciele jachtów, podobnie jak amatorzy sportów wodnych, którzy chcieliby zabezpieczyć swoje wakacje na wyczarterowanym jachcie, nie muszą się martwić. 

Polski oddział będzie działać jeszcze sprawniej, niż do tej pory. Obsługę będą świadczyć dotychczasowi specjaliści z zakresu ubezpieczeń, doskonale znani klientom Nautica Nord.  Bieżąca oferta oraz wieloletnie doświadczenie zespołu przełożą się na wysokiej jakości ofertę, która zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających wodniaków.

Dobrze znana marka       

Firma Pantaenius oferuje ubezpieczenia jachtów na całym świecie. Zaufało jej ponad 90 tys. klientów, co czyni ją marką numerem jeden w Europie. Obsługa prowadzona jest w ośmiu językach. Pantaenius rozpatruje rocznie ponad 5,5 tys. szkód, a dział likwidacji szkód znany jest z szybkiej i kompetentnej obsługi. 

 

Kontakt w jĘzyku polskim
Pantaenius GmbH Oddział
w Polsce

ul. Gradowa 11
80-802 Gdańsk

+48 58 350 61 31
info@pantaenius.pl

Zapytaj o wycenę

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Aby poznać wycenę prosimy o kontakt pod:
e-mailem: info@pantaenius.pl lub tel. 58 350 61 31

Informacja dla klientów firmy Nautica Nord: od dnia 01.01.2018 obsługę klientów przejęła firma Pantaenius GmbH Oddział w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt jak powyżej.