Grupa Pantaenius

Pantaenius działa jako broker ubezpieczeniowy od 1899 roku. Międzynarodowi  eksperci z grupy Pantaenius specjalizują się w trzech obszarach ubezpieczeń:


Ubezpieczenia korporacyjne

Corporate InsurancePantaenius Versicherungsmakler GmbH (Pantaenius Insurance Broker GmbH) jest zewnętrznym menadżerem portfeli ubezpieczeniowych w handlu, przemyśle i biznesie.


Ubezpieczenia jachtów

Yacht InsuranceŻeglarski biznes Pantaenius GmbH  działa od 1977 roku. Mając oddziały w  Wielkiej Brytanii, na Morzu Śródziemnym, w Skandynawii, Austrii, Ameryce i Australii, Pantaenius stał się numerem jeden na świecie w ubezpieczeniach jachtów.


Internetowe ubezpieczenia jachtów

Yachting 24 W końcu, YACHTING24, pierwsze w pełni internetowe rozwiązanie w ubezpieczeniach jachtów w Niemczech, Holandii, Austrii, Anglii i Irlandii, uzupełnia spektrum Grupy Pantaenius. 

 

Wszystko to oznacza, że Pantaenius ma właściwe rozwiązanie dla każdego klienta.

Obsługa klienta, kompetencja, indywidualne doradztwo i zorientowana na klienta likwidacja szkód pozostaje wizytówką firmy Teraz może przyjść cokolwiek!

Kontakt w jĘzyku polskim
Pantaenius GmbH Oddział
w Polsce

ul. Gradowa 11
80-802 Gdańsk

+48 58 350 61 31
info@pantaenius.pl

Zapytaj o wycenę

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Aby poznać wycenę prosimy o kontakt pod:
e-mailem: info@pantaenius.pl lub tel. 58 350 61 31

Informacja dla klientów firmy Nautica Nord: od dnia 01.01.2018 obsługę klientów przejęła firma Pantaenius GmbH Oddział w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt jak powyżej.