Aktualności

Wiatr i woda
27. luty 2018

ZAPRASZAMY NA TARGI WIATR I WODA!

Od 8 do 11 marca zapraszamy na spotkanie z nami podczas jubileuszowych 30-tych Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Ta najstarsza i największa wystawa polskiego przemysłu jachtowego wraca w tym roku do centrum stolicy - spotkamy się w halach Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 
12. luty 2018

ZAPRASZAMY NA TARGI BOATEX!

Od 9 do 11 lutego zapraszamy na spotkanie z nami w Poznaniu podczas Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

My też tam będziemy!

Stoisko Pantaenius znajdziecie w pawilonie 6 - stoisko 32.

 
08. styczeń 2018

Firma Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów otwiera nowy oddział w Polsce

Od 1.1.2018 swoje drzwi otwiera nowy oddział firmy Pantaenius w Gdańsku, zajmującej się ubezpieczaniem jachtów. Do tej pory produkty tej marki dystrybuowane były przez agenta - Nautica Nord. Dla polskich klientów oznacza to sprawniejszą obsługę, świadczoną przez dotychczasowych specjalistów.

 
Pantaenius Jacht Foto
24. marzec 2017

VI edycja Pantaenius Jacht Foto rozstrzygnięta!

Na targach Wiatr i Woda w Warszawie przyznane zostały nagrody VI edycji konkursu fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto. W piątkowe popołudnie na scenie głównej targów ogłoszono laureatów. Nagroda główna trafiła w tym roku do Marka Karbowskiego za zdjęcie „Przemek w akcji”.

 
03. marzec 2017

Zapraszamy Targi Wiatr i Woda!

Od 16 do 19 marca 2017 roku w Warszawie odbędą się jedne z największych targów żeglarskich w tej części Europy - Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Nie zabraknie tam również nas. Stoisko Nautica Nord/Pantaenius znajdziecie w hali C - stoisko 149 C.

 
Wystartował Pantaenius Jacht Foto!
05. styczeń 2017

Wystartował Pantaenius Jacht Foto!

Właśnie wystartowała kolejna edycja Pantaenius Jacht Foto. Jest to już 6 odsłona „fotorywalizacji”. Konkurs otwarty jest dla każdego miłośnika fotografii żeglarskiej, więc czas przejrzeć albumy z minionego sezonu żeglarskiego i poszukać urokliwych ujęć żaglówek i motorówek. Zgłoszenia przesyłać można od 20 grudnia 2016 r. do końca stycznia 2017 r. poprzez formularz na stronie jachtfoto.pl. W lutym nad przesłanymi pracami obradować będzie jury, które wyłoni finałową 30-tkę zdjęć oraz przyzna nagrody główne i specjalne. Również publiczność, przyznając swoje głosy, będzie miała możliwość wyboru najlepszego żeglarskiego kadru, który otrzyma właśnie Nagrodę Publiczności. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas marcowych targów Wiatr i Woda w Warszawie.

 
Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!
22. marzec 2016

Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!

Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Jak co roku, na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie ogłoszono laureatów konkursu. Tym razem nagroda główna trafiła do Piotra Lisowskiego za zdjęcie „Ostatnia wachta sezonu”.

 
Season´s Greetings
22. grudzień 2015

Season´s Greetings

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w spokojnej, rodzinnej atmosferze oraz przyniósł wiele radości i optymizmu.

Pantaenius Team

 

 
UWAGA! Zamknięcie drogi wodnej systemu WJM!
18. wrzesień 2015

UWAGA! Zamknięcie drogi wodnej systemu WJM!

Bardzo ważna informacja: od 15.09.2015 zamknięta jest dla żeglugi droga wodna systemu Wielkich Jezior Mazurskich. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie podjął taką decyzję z uwagi na bardzo niski stan wód.

Obowiązuje aż do odwołania!

 
Pantaenius „kradnie” z powrotem jacht motorowy
25. luty 2015

Pantaenius „kradnie” z powrotem jacht motorowy

Nie należy do przyjemności sytuacja, kiedy specjaliści firmy ubezpieczeniowej Pantaenius zajmujący się likwidacją szkód, otrzymują telefon od zdenerwowanego klienta, który chce zgłosić kradzież swojego jachtu. Takie sytuacje nie są niestety niczym nadzwyczajnym. Każdego roku w Europie przedmiotem kradzieży stają się jachty żaglowe i motorowe o wartości kilkudziesięciu milionów euro.

 
Zapytaj o wycenę

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Aby poznać wycenę prosimy o kontakt pod:
e-mailem: info@pantaenius.pl lub tel. 58 350 61 31

Informacja dla klientów firmy Nautica Nord: od dnia 01.01.2018 obsługę klientów przejęła firma Pantaenius GmbH Oddział w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt jak powyżej.