Aktualności

02. lipiec 2018

Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018

Szczęśliwa 13-ta edycja regat Pantaenius Nord CUP Gdańsk 2018 rozpoczęła się w piątek 29 lipca.

 
18. maj 2018

PRAWDOPODOBNIE NAJCIEKAWSZY PORADNIK UBEZPIECZENIOWY DLA ŻEGLARZY W POLSCE

przygotowany przez firmę Pantaenius i magazyn "Wiatr"

 
26. kwiecień 2018

MAJÓWKA 2018 - PRACA BIURA PANTAENIUS PL

MAJÓWKA 2018 - PRACA BIURA PANTAENIUS PL

 
Wiatr i woda
27. luty 2018

ZAPRASZAMY NA TARGI WIATR I WODA!

Od 8 do 11 marca zapraszamy na spotkanie z nami podczas jubileuszowych 30-tych Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Ta najstarsza i największa wystawa polskiego przemysłu jachtowego wraca w tym roku do centrum stolicy - spotkamy się w halach Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

 
12. luty 2018

ZAPRASZAMY NA TARGI BOATEX!

Od 9 do 11 lutego zapraszamy na spotkanie z nami w Poznaniu podczas Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

My też tam będziemy!

Stoisko Pantaenius znajdziecie w pawilonie 6 - stoisko 32.

 
08. styczeń 2018

Firma Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów otwiera nowy oddział w Polsce

Od 1.1.2018 swoje drzwi otwiera nowy oddział firmy Pantaenius w Gdańsku, zajmującej się ubezpieczaniem jachtów. Do tej pory produkty tej marki dystrybuowane były przez agenta - Nautica Nord. Dla polskich klientów oznacza to sprawniejszą obsługę, świadczoną przez dotychczasowych specjalistów.

 
Pantaenius Jacht Foto
24. marzec 2017

VI edycja Pantaenius Jacht Foto rozstrzygnięta!

Na targach Wiatr i Woda w Warszawie przyznane zostały nagrody VI edycji konkursu fotografii żeglarskiej Pantaenius Jacht Foto. W piątkowe popołudnie na scenie głównej targów ogłoszono laureatów. Nagroda główna trafiła w tym roku do Marka Karbowskiego za zdjęcie „Przemek w akcji”.

 
03. marzec 2017

Zapraszamy Targi Wiatr i Woda!

Od 16 do 19 marca 2017 roku w Warszawie odbędą się jedne z największych targów żeglarskich w tej części Europy - Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Nie zabraknie tam również nas. Stoisko Nautica Nord/Pantaenius znajdziecie w hali C - stoisko 149 C.

 
Wystartował Pantaenius Jacht Foto!
05. styczeń 2017

Wystartował Pantaenius Jacht Foto!

Właśnie wystartowała kolejna edycja Pantaenius Jacht Foto. Jest to już 6 odsłona „fotorywalizacji”. Konkurs otwarty jest dla każdego miłośnika fotografii żeglarskiej, więc czas przejrzeć albumy z minionego sezonu żeglarskiego i poszukać urokliwych ujęć żaglówek i motorówek. Zgłoszenia przesyłać można od 20 grudnia 2016 r. do końca stycznia 2017 r. poprzez formularz na stronie jachtfoto.pl. W lutym nad przesłanymi pracami obradować będzie jury, które wyłoni finałową 30-tkę zdjęć oraz przyzna nagrody główne i specjalne. Również publiczność, przyznając swoje głosy, będzie miała możliwość wyboru najlepszego żeglarskiego kadru, który otrzyma właśnie Nagrodę Publiczności. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas marcowych targów Wiatr i Woda w Warszawie.

 
Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!
22. marzec 2016

Za nami finał V edycji Pantaenius Jacht Foto!

Znamy już zwycięzców konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Jak co roku, na scenie głównej targów Wiatr i Woda w Warszawie ogłoszono laureatów konkursu. Tym razem nagroda główna trafiła do Piotra Lisowskiego za zdjęcie „Ostatnia wachta sezonu”.

 
Zapytaj o wycenę

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Aby poznać wycenę prosimy o kontakt pod:
e-mailem: info@pantaenius.pl lub tel. 58 350 61 31

Informacja dla klientów firmy Nautica Nord: od dnia 01.01.2018 obsługę klientów przejęła firma Pantaenius GmbH Oddział w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt jak powyżej.